Uroczystość wręczenia umów o dofinansowanie projektów w Urzędzie Marszałkowskim, fot. Mikołaj Kuras

Dzisiaj w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego odbyło się uroczyste wręczenie umów o dofinansowanie projektów w ramach Regionalnego Programu Europejskiego.

Ksiądz Proboszcz Rafał Bogus odebrał z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego umowę o wsparcie udzielone na termomodernizację wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej budynku kościoła, domu katechetycznego oraz muzeum należących do naszej Parafii.

Projekt obejmuje: docieplenie przegród, wymianę okien, modernizację wentylacji, montaż systemu ogrzewania podłogowego zasilanego elektrycznie energią wyprodukowaną przez panele fotowoltaiczne, montaż ogniw fotowoltaicznych zasilających system ogrzewania podłogowego lub istniejące piece akumulacyjne ogrzewające pomieszczenia.