fot. Marek Rabiasz

Osiek nad Wisłą w uroczysty sposób pożegnał okres śpiewania kolęd. W niedzielę, 3 lutego w kościele parafialnym NSPJ odbył się kolejny już Koncert Kolęd i Pastorałek, w którym wzięli udział artyści gminy Obrowo oraz zaproszeni goście.

Usłyszeliśmy tradycyjne kolędy, pastorałki oraz świąteczne, bożonarodzeniowe piosenki. Koncert poprowadził muzyk Andrzej Kubacki. Aranżacją muzyczną oraz akompaniamentem na instrumencie klawiszowym zajął się wspaniały muzyk Janusz Lewandowski. Towarzyszyli mu młodzi, zdolni artyści:
Sebastian Kamiński – skrzypce
Jakub Wojke – skrzypce
Bartek Wojke – perkusja
Jan Paweł Kamiński – gitara

Podczas koncertu wystąpili soliści oraz zespoły:
Karolina Orzeł, Magdalena Motyka, Dominika Balewska, Beata Strąk, Jarosław Kamiński, Andrzej Kubacki, Amelka Węgrzecka, chórek (Natalia Kowalska, Oliwia Kowalska, Martyna Foksińska, Zuzanna Mytlewska), Kapela Ludowa im. Kamińskich, chór(Osiecka Grupa Wokalna) oraz schola „Źródło”.

Koncert odbył się w cudownej, ciepłej atmosferze mimo, że na zewnątrz dała o sobie znać biała, śnieżna zima.
Gospodarz ks. proboszcz Rafał Bogus serdecznie podziękował panu wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu za pomoc w organizacji tego wspaniałego wydarzenia, występującym artystom oraz przybyłym gościom.

Zdjęcia z koncertu