Po raz kolejny w naszej Parafii odbyła się Ekstremalna Droga Krzyżowa.

W piątek, 5 kwietnia br. o godzinie 20:00 grupa ponad 50 osób spotkała się w kościele, z którego rozpoczęła się nocna pielgrzymka drogami naszej Parafii (przez Osiek, Osiek-Łęg, Stajenczynki, Sąsieczno, Smogorzewiec, Dzikowo i Chrapy). W zadumie i modlitwie przeżywając stacje Drogi Krzyżowej Parafianie kroczyli dźwigając swoje troski, podziękowania i prośby.

Prawie 30 kilometrowa trasa zakończyła się ok. godz. 3:00 powrotem do kościoła, przed którym otwarte serca każdego pielgrzyma połączyła ostatnia stacja Drogi Krzyżowej. Strudzeni lecz zadowoleni współtowarzysze wspólnych doznań duchowych przekazali sobie wzajemnie iskierkę Bożego Miłosierdzia i rozeszli się do domów na zasłużony odpoczynek.