Warsztaty muzyczne w Łodzi

W sobotę, 25 maja Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna (jednocześnie członkowie chóru kościelnego) wzięła udział w profesjonalnych warsztatach muzycznych prowadzonych przez zespół Mocni w Duchu w Łodzi.

To był intensywny dzień. Zostały przeprowadzone 4 bloki warsztatowe, w tym zajęcia z emisji głosu, podczas których poznaliśmy techniki śpiewu, jakże ważne dla wokalistów. Uczyliśmy się również pieśni w trzech głosach. Na zakończenie uczestniczyliśmy we wspólnej Eucharystii oraz Uwielbieniu. Warsztaty te umocniły nas duchowo oraz wzbogaciły nasze umiejętności wokalne.

Dziękujemy Panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Pani Sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie naszej grupie transportu do Łodzi. Panu Sławkowi Lewandowskiemu dziękuję za współpracę a Panu Darkowi, kierowcy za bezpieczną podróż.

Warsztaty muzyczne w ŁodziWarsztaty muzyczne w ŁodziWarsztaty muzyczne w ŁodziWarsztaty muzyczne w ŁodziWarsztaty muzyczne w ŁodziWarsztaty muzyczne w ŁodziWarsztaty muzyczne w Łodzi