Jak mawiał św. Augustyn "chodzą ludzie podziwiać szczyty gór i wzdęte fale morza, i szerokie nurty rzek, i przestwór oceanu, i kręgi gwiezdne, a siebie zaniedbują".

Wakacyjny wyjazd zespołu Katharsis pozwolił zbudować silniejszą więź pomiędzy członkiniami oraz zapewnił wrażeń, które z pewnością zaprocentują wspaniałą posługą dla naszej Parafii.

Zespół w kilku słowach dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do realizacji wyjazdu:

"Ten wyjazd bez wątpienia był dla nas szansą od Pana Boga, by zadbać o nasze wzajemne relacje. Mogliśmy odkrywać siebie w zabawnych momentach, ale także w chwilach, gdy brakowało sił. Deszcz przemoczył nas wszystkich do suchej nitki, ale po nim zawsze wychodziło słońce, które sprawiało, że na naszych twarzach pojawiał się uśmiech. Bez wątpienia akumulatory naładowane.

Dziękujemy wszystkich za wsparcie!"

Zdjęcia z wyjazdu