fot. Marek Rabiasz

27 października Dziecięco-Młodzieżowa Schola „Źródło” wzięła udział w XXVI Diecezjalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej w Kowalewie Pomorskim. Reprezentowała parafię NSPJ w Osieku nad Wisłą oraz gminę Obrowo.

Schola swoim entuzjazmem i radością na scenie ujęła jury i otrzymała wyróżnienie.

Wspomnę, że obecnie w scholi śpiewa prawie 50 osób w wieku 4-15 lat. Zespół istnieje od 2010r. i wciąż przybywa nowych członków. Śpiewa podczas Mszy Św. w niedzielę wielbiąc Boga.

Serdeczne podziękowania należą się panu wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz pani sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie transportu do Kowalewa Pomorskiego, Sławce Nowak oraz Markowi Rabiaszowi za pomoc w opiece nad dziećmi oraz piękne zdjęcia.

Zdjęcia z festiwalu.