I Niedziela Adwentu

1. W zakrystii możemy nabyć Świece Caritas na Stół Wigilijny, których dochód w całości przeznaczony jest na pomoc dla dzieci. Duża świeca w cenie 15 zł., a mała 5 zł. Jest także Opłatek na Stół Wigilijny poświęcony w niedzielę na Mszy św. o godz. 10:00.

2. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na Msze św. Roratnie w poniedziałek i piątek z roratkami.

3. Od 12 do 19 kwietnia organizujemy samolotową Pielgrzymkę do Portugali i Hiszpanii: FATIMA – ALCOBACA – BATALHA - NAZARE - LIZBONA, SANTIAGO DE COMPOSTELA - BRAGA - CABO DA ROCA. Koszt wyjazdu to 3.090,00 zł. Zapisy do końca stycznia.

4. 6 grudnia o godz. 18:00 w Remizie OSP w Osieku nad Wisłą Osiecka Grupa Teatralno - Wokalna zaprasza na spektakl pt. " Czerwony Kapturek szuka księcia", oraz na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

5. Zapraszamy na Rekolekcje Adwentowe, które w naszej parafii odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę. Poprowadzi je Ks. Łukasz Grabiasz - Dyrektor Wydawnictwa Duszpasterstwa Rolników. W czasie Rekolekcji zbierać będziemy produkty spożywcze z których zostaną przygotowane paczki dla najbardziej potrzebujących z naszej parafii.

6. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie dzieci wraz z rodzicami przygotowującymi się do I - szej Komunii św. Poświęcimy w tym dniu książeczki. W tym dniu na Mszy św. gościć będziemy Św. Mikołaja.

7. Również od przyszłej niedzieli ministranci rozprowadzać będą sianko na stół wigilijny z których dochód zostanie przeznaczony na wyjazd dla ministrantów.

Rekolekcje Adwentowe 2017

Roraty