Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

1. Zapraszamy na Nabożeństwo Majowe codziennie o godz. 17:30. Zapraszamy również na nabożeństwo majowe i Mszę św. w poniedziałek o godz. 19:00 przy Krzyżu
    w Dzikowie, we wtorek przy Kapliczce w Smogorzewcu, a w czwartek na Tarasie Widokowym.

1. Zbliża się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa - zwana Bożym Ciałem. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy: szczególnie Druhny i Druhów Strażaków, Asystę, Ministrantów, dziewczynki sypiące kwiatki. Prosimy o przygotowanie Ołtarzy na Uroczystość mieszkańców następujących ulic z Osieka nad Wisłą:

- I Ołtarz - Stajenczynki i Stajenczyny: ul. Babiego Lata, ul. Jeżynowa, ul. Długa, ul. Akacjowa, ul. Pistacjowa, ul. Słoneczna;

U Pana Gabriela Nałęcza

- II Ołtarz - Osiek nad Wisłą: ul. Sosnowa; ul. Cicha; ul. Leśna;

Przy Ośrodku Zdrowia

- III Ołtarz - Dzikowo – Chrapy: ul. Wodna, ul. Rybacka, ul. Nad Rzeką, ul. Nadwiślańska, ul. Kalinowa (Osiek nad Wisłą), ul. Przybrzeżna, ul. Wczasowa, ul. Makowa, ul. Słonecznikowa;

Na Parkingu Przy Obiadach pod Dębem

- IV Ołtarz - Osiek nad Wisłą: ul. Malinowa; ul. Aroniowa; ul. Truskawkowa; ul. Jeżynowa; ul. Agrestowa; ul. Dzikowo (29, 62H, 62J, 32D); ul. Pogodna; ul Miła; ul. Piękna; ul. Porzeczkowa;

Na Parkingu u Państwa Zduńskich

1. Zapraszamy na Koncert Uwielbienia w Boże Ciało na godz. 20:00 do Parku Sienkiewicza we Włocławku podczas którego zaśpiewa nasza Dziecięco - Młodzieżowa Schola Parafialna "Źródło".

2. W najbliższą sobotę o godz. 11:00 odbędzie się Uroczystość I - szej Komunii Św. dla II - giej grupy. Polecajmy dzieci, które przystąpią do Komunii Św. naszym modlitwą. Spowiedź dla dzieci i rodziców z tej grupy odbędzie się w najbliższy piątek od godz. 18:30. Dziękujemy serdecznie za prezent dla Parafii w wysokości 3 tyś. zł. za które zostało zamówione nowe Tabernakulum.