Za nami XVIII Koncert Kolęd i Pastorałek, bez którego nie wyobrażamy sobie stycznia w naszej parafii. W tym roku odbył się on w wyjątkowej formie, ponieważ ze względu na pandemię łączyliśmy się za pośrednictwem Internetu. Podczas występu mogliśmy wysłuchać artystów z naszej parafii i okolic.

Usłyszeliśmy tradycyjne kolędy oraz popularne pastorałki. Świątynia wypełniła się energią i radością - ufamy, że świąteczny klimat czuć było również w domach, w których oglądano transmisję. Cieszymy się, że Internet umożliwił nam zorganizowanie tego koncertu, jednak mamy nadzieję, że za rok będziemy mogli spotkać się wszyscy w naszym Kościele i wypełnić go po brzegi.

Podczas koncertu wystąpili:
Beata Strąk
Magdalena Motyka
Jarosław Kamiński
Kapela Ludowa im. Kamińskich
Chór parafialny
The Softly Butterfly (Dominika Balewska, Zuzanna Mytlewska, Oliwia Kowalska, Martyna Foksińska, Natalia Kowalska)
Parafialny Zespół Katharsis
Dziecięco- Młodzieżowa Schola Źródło
Janusz Lewandowski: aranżacja oraz instrument klawiszowy
Sławek Kosiński: gitary
Bartek Wojke: perkusja
Kuba Wojke: skrzypce
Sebastian Kamiński: skrzypce
Andrzej Kubacki: śpiew i prowadzenie

Oświetlenie i transmisja: Krzysztof Boniecki, Michał Ziółkowski, Piotr Czarnomski, Laura i Mariusz Gajek.

Bardzo serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Obrowo Panu Andrzejowi Wieczyńskiemu oraz Gminnemu Ośrodkowi Kultury z Obrowa za ogromną pomoc i chęć organizacji.