Facebook

YouTube

W miesiącach kwietniu, maju i czerwcu 2022r. w miejscowości Osiek nad Wisłą  (budynek Parafialnych Salek "Przystań") gmina Obrowo będą odbywały się :

  1. Warsztaty wikliniarskie (18 godz.)
  2. Warsztaty rzeźbiarskie (66 godz.)

Warsztaty będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu w bloku 6  godzinnych zajęć. Zapisy na poszczególne warsztaty  można dokonywać telefonicznie, pocztą elektroniczną lub bezpośrednio w Parafii w Osieku nad Wisłą

 

UWAGA !

O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgłoszeń. Formularze zgłoszeniowe dostępne będą w Parafii NSPJ w Osieku nad Wisłą.

 

tel.  507030240  adres e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

Warsztaty dedykowane są dla osób z niepełnosprawnością do 25 roku życia.

 

Organizator:

Parafia Rzymsko - Katolicka p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Osieku nad Wisłą

ul. Toruńska 38

87 - 125 Osiek nad Wisłą

 

Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach osi priorytetowej 11:Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020. Projekt grantowy „Wdrażanie Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność Lokalnej Grupy Działania „Podgrodzie Toruńskie”.

JSN Fidem is designed by JoomlaShine.com