Facebook

YouTube

Informacja na temat termomodernizacji wraz z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej budynku kościoła, domu katechetycznego oraz muzeum należących do naszej Parafii

fot. Aleksandra Olszewska

Kolejny już raz, ponad 40-osobowa grupa dzieci i młodzieży z gminy Obrowo, w tym głównie schola parafialna „Źródło” z Osieka nad Wisłą uczestniczyła w warsztatach muzycznych w Łodzi prowadzonych przez profesjonalny zespół Mocni w Duchu.

 

Warsztaty odbyły się 28 września i jak zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, świadczy o tym zwiększająca się liczba uczestników. Ze względu na tak dużą ilość zgłoszeń warsztaty były podzielone na dwa terminy.

 

Uczestnicy mieli do wyboru warsztat: śpiewu, tańca, instrumentów perkusyjnych, gitarowy oraz orkiestrowy. Wspaniałym pomysłem był koncert dla seniorów z Domu Pomocy Społecznej. Dzieci i młodzież pracowały cały dzień, aby zaprezentować się jak najlepiej. Przygotowały również laurki i upominki dla seniorów. Dzień był bardzo intensywny, ale pełen radości. Warsztaty zakończyły się uroczystą Mszą Św.

 

Koncert na zakończenie warsztatów z mszą św z udziałem uczestników kursu.

 

Dzieci z utęsknieniem czekają na kolejne warsztaty muzyczne z zespołem Mocni w Duchu.

 

Serdecznie podziękowania należą się inicjatorce pani Ewelinie Mytlewskiej, panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu i pani Sekretarz Mirosławie Kłosińskiej za zapewnienie transportu do Łodzi oraz opiekunom, którzy dbali o bezpieczeństwo dzieci, paniom: Dorocie Podciborskiej, Annie Melkowskiej oraz Aleksandrze Olszewskiej.

 

Fotorelacja z warsztatów (FB)

Msze Święte

Niedziele i święta

 8:00   10:00   12:00   17:00

Dni powszednie

17:00

godziny otwarcia kancelarii parafialnej

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 1600 - 1645

Spotkania kręgu biblijnego - poniedziałki o godz. 19:00, salki parafialne.

KONTAKT

Parafia Rzymskokatolicka

pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa

 87-125 Osiek nad Wisłą

 ul. Toruńska 38

 tel: (56) 678 65 27

 e - mail :
parafiaosieknadwisla
@gmail.com

Numer konta:
 28 9491 0003 0020
0006 2011 0001

JSN Fidem is designed by JoomlaShine.com