XXVII Diecezjalny Festiwal Pieśni i Piosenki Religijnej - schola "Źródło"

19 października schola "Źródło" jako reprezentacja parafii NSPJ w Osieku nad Wisłą wzięła udział w XXVII Diecezjalnym Festiwalu Pieśni i Piosenki Religijnej.

Zdobyliśmy WYRÓŻNIENIE oraz Zuzia Mytlewska III miejsce.

Zaprezentowało się również naszych 11 solistów w różnych kategoriach: Julia Kwiatkowska, Anna Zaremba, Amelia Węgrzecka, Maria Zaremba, Maja Kopystecka, Zuzia Gałka, Jan Mytlewski, Weronika Pałaszewska, Julia Wasielewska, Amelia Kowalska oraz Zuzia Mytlewska.

Warto wspomnieć, że było ponad 60 zgłoszeń. Mieliśmy intensywny, pełen artystycznych wrażeń oraz dobrej zabawy, dzień. Dziękuję Scholakom za ogromne zaangażowanie! Jestem z nich wszystkich bardzo dumna! Dziękuję Dorocie Podciborskiej oraz Emilii Węgrzeckiej za pomoc w opiece nad dziećmi i młodzieżą.