Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania odbył się 19 czerwca 2020 roku.

Ksiądz Biskup Wiesław Alojzy Mering z radością udzielił Sakramentu Bierzmowania 37 osobom, które wyraziły ogromną chęć przyjęcia Darów Ducha Świętego mającego pomóc im w dobrych wyborach życiowych i podejmowaniu ważnych decyzji.

Uroczystość zakończyła się poświęceniem odnowionego Kościoła, a także pamiątkowej tablicy umieszczonej w wejściu głównym do Kościoła.

W ostatnim roku udało się przeprowadzić gruntowny remont wnętrza Kościoła: docieplenie posadzki wraz z montażem ogrzewania podłogowego, docieplenie stropu, montaż rekuperacji (wentylacji), montaż drugich okien od strony zewnętrznej, wymiana instalacji elektrycznej wraz z nagłośnieniem, pomalowanie wnętrza Kościoła i położenie posadzki granitowej.

Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.Odpust Parafialny połączony z poświęceniem odnowionego Kościoła i udzieleniem Sakramentu Bierzmowania, 19 czerwca 2020 r.