Ogłoszenia Parafialne

Nabożeństwo Majowe odprawiane jest codziennie o godz. 17:45.. W tym tygodniu zapraszam na Nabożeństwo Majowe i Mszę św. w środę o godz. 19:00 przy Figurce Św. Józefa w Osieku nad Wisłą.

Od soboty rozpoczynamy Nabożeństwo Czerwcowe, które odprawiane będzie codziennie po Mszy św. wieczornej.

Trwa Peregrynacje Obrazu Matki Bożej po naszej Parafii. Obecnie Obraz Matki Bożej odwiedza Rodziny w Smogorzewcu.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 odbędzie się Komunia Św. Rocznicowa. Zapraszam wszystkie dzieci, które w ubiegłym roku przystąpiły do I – szej Komunii św. Spowiedź dla dzieci w najbliższą sobotę od godz. 17:00. Bardzo dziękuję Rodzicom i dzieciom za Dar Ołtarza w postaci 4 – ech Ornatów do Odprawiania Mszy św.

Zbliża się Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, zwracam się z ogromna prośba o przygotowanie Ołtarzy na Boże Ciało:

– I Ołtarz –         OSP Osiek nad Wisłą; (u Pana Tomasza Leskiewicza)

– II Ołtarz –       Koło Myśliwskie ZLOT; (u Państwa Rumińskich)

– III Ołtarz –      Koło Gospodyń Wiejskich z Dzikowa; (u Państwa Kamińskich)

– IV Ołtarz –      Koło Gospodyń Wiejskich z Osieka nad Wisłą; (u Państwa Zduńskich)

Bardzo serdecznie wszystkich zapraszam: szczególnie: Panie Katechetki, Druhny i Druhów Strażaków, Asystę, Ministrantów, dziewczynki sypiące kwiatki.

Podczas Oktawy Uroczystości Bożego Ciała Procesja wokół Kościoła będzie po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00.

9 – tego czerwca tj. w niedzielę Nasza Parafia przeżywać będzie Uroczystość Odpustową ku
    Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam na Sumę Odpustową
    o godz. 12:00 pod przewodnictwem Ks. dr. Andrzeja Tomalaka – Dyrektora Domu Księży Emerytów we Włocławku.

W dniach 28-29 czerwca (piątek – sobota) organizujemy pielgrzymko – wycieczkę do Częstochowy, Wadowic, Krakowa i Oświęcimia. Koszt wyjazdu wraz z biletami wstępu
    i noclegiem w Krakowie to 320 zł.

Przy wyjściu z Kościoła ministranci tradycyjnie rozprowadzają Tygodnik ”Idziemy”.