Facebook

YouTube

Arena Młodych 2020

Młodzież z Osieka nad Wisłą oraz Obrowa, która w styczniu tego roku uczestniczyła w 3-dniowych warsztatach muzycznych prowadzonych przez zespół Mocni w Duchu, otrzymała zaproszenie do zaangażowania się w posługę w chórze podczas Areny Młodych 2020 w Łodzi.

 

W łódzkiej Atlas Arenie 27-28.02. odbyło się, już po raz trzeci, największe doroczne spotkanie ewangelizacyjne organizowane przez Archidiecezję Łódzką, skierowane do uczniów łódzkich szkół podstawowych (klasy VII i VIII) oraz ponadpodstawowych. Rekolekcje dla 12 000 młodych ludzi przebiegały pod znakiem wolności. Przez dwa dni młodzież wspólnie wielbiła Boga, śpiewała, tańczyła oraz miała okazję do skupienia. Nie zabrakło wzruszeń, łez ale także wielkiej radości i miłości.


Dla 17-osobowej grupy młodzieży z Osieka nad Wisłą i Obrowa ogromnym zaszczytem była możliwość śpiewania w chórze podczas tak wielkiego wydarzenia. Wkrótce ukarze się teledysk z nagraniem piosenki zespołu Mocni w Duchu wraz z chórem. Zapraszamy do obejrzenia tego wydarzenia w portalu You Tube na kanale Arena Młodych.


Transport dla młodzieży zapewnił Urząd Gminy Obrowo.


Ewelina Mytlewska

JSN Fidem is designed by JoomlaShine.com