Zachęcamy do uczestnictwa w Nabożeństwie Czerwcowym codziennie o godz. 17:45, a po nim w Procesji wokół naszego Kościoła z racji Oktawy Bożego Ciała.

Nadal możemy oddawać głosy na Podwórko Nivea, które może powstać przy naszej Szkole Podstawowej w Osieku nad Wisłą. Głosowanie trwa do 15 lipca.

Dziś po Mszy św. o godz. 10:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I - szej Komunii Św. Spotkanie odbędzie się również w przyszłą niedzielę.

W najbliższą niedzielę zbierać będziemy tzw. tacę inwestycyjną.

Składam ogromne podziękowanie za przygotowanie Uroczystości  Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa:

• Ks. Sebastianowi; Panią Katechetką Katarzynie i Annie; Panu Organiście Mirkowi; Druhnom i Druhom Strażakom, Asyście, Ministrantom, Szafarzom, dziewczynką sypiącym kwiatki;
  • wszystkich którzy przygotowali Ołtarze na Boże Ciało; Kole Gospodyń Wiejskich z Osieka nad Wisłą, Kole Gospodyń Wiejskich ze Stajenczynek; Druhnom i Druhom Strażakom, Osieckiej Grupie Teatralno - Wokalnej;
  • Państwu Kamińskim, Woźnym, Zduńskim, Panu Tomaszowi;

Zapraszam w dniu jutrzejszym na godz. 18:00 na Mszę św. z racji 18 - tej Rocznicy Święceń.

Serdecznie zapraszam na Uroczystość Odpustową ku Czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w najbliższy piątek o godz. 18:00 pod przewodnictwem Ks. Marcina Filasa - Dyrektora WSD we Włocławku. Zapraszam Panie Katechetki, Asystę, Druhny i Druhów Strażaków, dziewczynki sypiące kwiatki.

12 czerwca zapraszamy na dni otwarte do Publicznej Szkoły Muzycznej w Osieku nad Wisłą. Wszelkie szczegóły są umieszczone w gablocie na plakacie.

W niedzielę 13 czerwca odbędzie się loteria i kiermasz ciast  prowadzona przez Druhny i Druhów Strażaków z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorej Matildy.

JSN Fidem is designed by JoomlaShine.com