Zapraszam na Nabożeństwo Czerwcowe odprawiane po Mszy św. wieczornej.
Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu Wizytacji Ks. Biskupa w naszej Parafii Wszystkim Parafianom i Gościom, Panią Katechetką, Druhną i Druhom Strażakom, Asyście, Ministrantom, Szafarzom, dziewczynką sypiącym. Dziękuję Rodzicom i młodzieży, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania za dar dla Parafii w postaci figury św. Faustyny.
Dziękuję za ofiary składane dziś na tacę inwestycyjną.
Osiecka Grupa Tetralno – Wokalna zaprasza na bajkę pt. „Pchła Szachrajka” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osiek nad Wisłą 21 czerwca o godz. 16:00. Szczegóły ma plakacie w naszej gablocie.
Przy wyjściu z Kościoła ministranci tradycyjnie rozprowadzają Tygodnik ”Idziemy”.
