Ogłoszenia Parafialne

Zapraszam na Nabożeństwo Czerwcowe odprawiane po Mszy św. wieczornej.

 

Serdecznie dziękuję za pomoc w przygotowaniu Wizytacji Ks. Biskupa w naszej Parafii Wszystkim Parafianom i Gościom, Panią Katechetką, Druhną i Druhom Strażakom, Asyście, Ministrantom, Szafarzom, dziewczynką sypiącym. Dziękuję Rodzicom i młodzieży, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania za dar dla Parafii w postaci figury św. Faustyny.

 

Dziękuję za ofiary składane dziś na tacę inwestycyjną.

 

Osiecka Grupa Tetralno – Wokalna zaprasza na bajkę pt. „Pchła Szachrajka” w Środowiskowym Domu Samopomocy w Osiek nad Wisłą 21 czerwca o godz. 16:00. Szczegóły ma plakacie w naszej gablocie.

 

Przy wyjściu z Kościoła ministranci tradycyjnie rozprowadzają Tygodnik ”Idziemy”.